✅19 ЛЮТОГО ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 19.02.2024 09:09

✔️З метою вирішення важливих питань життєзабезпечення громади начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров провів оперативну нараду зі старостами громади, керівниками відділів, управлінь, підприємств та структурних підрозділів Печенізької селищної ради.

📌Під час наради обговорили наступні питання порядку денного:

✔️Заслухали оперативну інформацію про надзвичайні ситуації, які сталися протягом минулих двох тижнів на території громади, про яку доповів Олексій Мильченко, начальник 29-ї ДПРЧ 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Харківській області.

✔️Про епізоотичну ситуацію зі сказу тварин та посилення заходів з профілактики та недопущення розповсюдження сказу на території Печенізької громади присутніх проінформував Роман Шевченко, завідувач Печенізькою дільницею ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

✔️Про стан реалізації на території Печенізької громади програми «єВідновлення» інформувала Світлана Ковтун, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та цивільного захисту населення селищної ради.

✔️Наталія Лапко, адміністратор відділу – Центру надання адміністративних послуг селищної ради, довела до відома присутніх інформацію про адміністративні послуги, які на даний час надаються відділом - Центром надання адміністративних послуг селищної ради.

✔️Про підсумки роботи комунального підприємства «Аква» за 2023 рік доповів Володимир Петрушенко, директор КП «Аква».

✔️Також обговорили питання підтоплення території громади, питання непросте та потребує залучення кваліфікованих спеціалістів. Будемо направляти листи та залучати фахівців для пошуку шляхів його вирішення.

✔️За результатами наради керівникам було надано відповідні доручення за різними напрямками роботи.