Комісія з питань захисту прав дитини продовжує свою постійну роботу

Дата: 27.02.2024 12:20

Фото без описуПід час проведення чергового засідання розглянули заяви від мешканців громади щодо встановлення статусу "дитина війни" тридцятьом дітям Печенізької громади відповідно до законодавства України, яке чітко передбачає процедуру встановлення статусу дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Наразі 277 неповнолітніх жителів нашої громади вже отримали відповідний статус.

Під час роботи комісії начальник Печенізької СВА Олександр Гусаров дав також доручення працівникам служби у справах дітей та іншим соціальним службам провести додаткову роботу з сім'ями й дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Шановні батьки! Якщо у вас виникли будь-які питання щодо порядку встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, служба у справах дітей Печенізької селищної ради надасть допомогу у їх вирішенні.

☎️ Конт. телефони: 05765-6-12-76, 6-15-70

Адреса: смт Печеніги,

вул. Незалежності, 48, каб.7.

Прийомні дні: понеділок: з 8-00 до 12-00, з 13-00 до 17-00 та п’ятниця: з 8-00 до 12-00, з 13-00 до 16-00.