В Печенігах відбувся День донора

Дата: 06.03.2024 16:27

Фото без опису6 березня бажання здати кров виявили більш ніж 60 чоловік! У виїзних умовах в центрі первинної медико-санітарної допомоги Печенізької селищної ради забір крові здійснювала бригада спеціалістів Харківського обласного центру служби крові.

Війна створила нові виклики: кров потрібна щодня, як для порятунку українських воїнів, так і для мирних громадян. В умовах воєнного стану стале забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є однією з умов забезпечення обороноздатності країни та запорукою її національної безпеки.

Наразі важливо збільшувати запаси донорської крові, і ми активно до цього долучаємось.

62 донора крові, які відповідали медичним критеріям допуску, задонатили майже 28 літрів крові!

До підтримки й заохочення донорства долучилися наші партнери - Благодійна організація Благодійний фонд "Станція Харків" й Громадська організація "Платформа розвитку міста", які передали донорам набори продуктів.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до благородної місії та в такий спосіб підтримав людей, які боряться за життя.

Тримаймо донорський фронт та наближаємо Перемогу разом!