Зважаючи на сприятливі погодні умови, працівники Печенізького комунального підприємства "Джерело" розпочали роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ

Дата: 07.03.2024 08:29

Фото без описуОб'єкт - м'яко кажучи, засмічений, завалений та забруднений. Фото ілюструють результати людського недбальства. Комунальниками проводиться очистка від сміття узбіччя та громадського туалету вздовж траси, поза межами населеного пункту, селища Печеніги. На жаль, за зимовий період, як і минулого року, чимало недобросовісних громадян перетворили це місце на сміттєзвалище 🐷. Сьогодні комунальники КП "Джерело" фактично виконують роботу замість дорожніх служб. Працюють люди й техніка. Дякуємо працівникам КП "Джерело".

Не здаємося - віримо в розуміння й людську совість та нагадуємо - чисті сучасні туалети є ознакою цивілізації.

Шановні жителі та гості громади! Просимо поважати себе та цінувати чужу працю, а надто в цей тяжкий для країни час.