Жителям деокупованих сіл громади надано підтримку паливними брикетами

Дата: 07.03.2024 08:40

Фото без описуПротягом лютого нашими міжнародними партнерами - Представництвом КЕАР Дойчланд в Україні, надано допомогу паливними брикетами родинам сіл Приморського, Нового Бурлука, Борщової, Гарашківки, Ганнівки, Гуслівки, Першотравневого та частково села Мартове, які проживають в будинках з пічним опаленням. Допомогу брикетами завезено до 283 дворів, по 1,5 тони на одне домоволодіння.

Шановні партнери, Ваша підтримка - це можливість провести холодні дні в комфорті та теплі. Нехай Вас зігріває вдячність людей і тепло людських сердець. Вдячні Вашій команді та її керівнику Фабрісу Мартену за співпрацю!

Продовжуємо працювати в напрямку пошуку партнерів - гуманітарних та благодійних організацій, для підтримки й допомоги жителям громади.