Вік не завада творчості та харизмі! Вперше в Печенігах відбувся конкурс для жінок срібного віку «Нумо, пані»

Дата: 10.03.2024 09:02

Фото без описуЙого організували працівниці КУ "Центр надання соціальних послуг Печенізької селищної ради".

На запрошення колективу та відвідувачів Центру творчий та святковий захід відвідав Олександр Гусаров, начальник Печенізької селищної військової адміністрації. Керівник громади привітав жінок з Міжнародним жіночим днем, подарував колективу й відвідувачам термопот та солодощі. У конкурсі взяли участь шестеро жіночок. Кожна продемонструвала неабияку артистичність, багатогранність, ерудицію, гостинність, знання українських традицій.

Всім конкурсанткам присвоєно титули та нагороджено дипломами.

Щоразу, спілкуючись з відвідувачами Центру надання соціальних послуг, переконуюсь в тому, що продовжити молодість дуже просто, - коментує керівник громади. - Є чудовий спосіб навіть у поважному віці покращити своє здоров’я, знову відчути радість та бажання жити. Головний секрет - це безмежний оптимізм, навіть в цей складний час. Необхідно спілкуватися, рухатися, посміхатись за займатись тим, що приносить задоволення.

Соціальна установа селищної ради та його колектив працює, зокрема, й для того, щоб допомагати людям поважного віку розкрити в собі ті таланти, які були притиснуті сірими буднями, роботою, клопотами і родинними проблемами.

Для продовження молодості мешканців поважного віку в установі функціонує цілий спектр різноманітних занять. А ми, місцева влада, допомагаємо й сприяємо розвитку й розширенню надання послуг. Будемо працювати над цим і надалі.

Дорогі наші! Нехай ваші серця не знають смутку, а в очах не згасає життєлюбний вогник.