Знову трагічна звістка. Знову непоправна втрата... Боронячи Україну від загарбників, загинув Мазуренко Віктор Михайлович, мешканець села Кицівка Печенізької громади

Дата: 07.03.2024 09:18

Фото без описуМазуренко Віктор Михайлович, 22 лютого 1974 року народження, старший стрілець-оператор 1-го штурмового відділення 1-го штурмового взводу 1-ї штурмової роти військової частини А4862, загинув 25 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Побєда Покровського району Донецької області.
Низький уклін та безмежна вдячність нашому Герою за захист рідної землі та майбутніх поколінь!
Висловлюємо щирі співчуття родині Героя, розділяємо біль непоправної втрати та схиляємо голову в скорботі. Не маємо права забути ціну нашої незалежності.
Світла пам‘ять і вічна слава Герою…