Добра новина! Печенізька громада отримала новий шкільний автобус.

Дата: 12.03.2024 10:06

Фото без описуПотреба у шкільному транспорті завжди актуальна. Особливо гостро питання постало після того, як окупанти в тимчасово окупованому селі Артемівці примусово відібрали шкільний транспорт в ліцеїстів. Ще одну одиницю шкільного транспорту ми втратили після одного з обстрілів селища Печеніги.

Працюючи над вирішенням проблеми, направили запит до наших партнерів з проханням допомогти. І сьогодні вже маємо підставу поділитись гарною новиною.

Автобус, виготовлений на Черкаському автозаводі, отримали завдяки співпраці з програмою «U-LEAD з Європою»  в рамках ініціативи «Відновлення місцевих шкіл задля стійкості». Фінансування проекту забезпечила Служба зовнішньополітичних інструментів Європейської Комісії.

Новий автобус допоможе школярам діставатися до освітніх закладів, місць проведення змагань, конкурсів швидко, безпечно та з комфортом, зробить процес навчання більш зручним та організованим.

✔Печенізька громада щиро дякує за допомогу в придбанні шкільного транспорту

🤝 Програмі «U-LEAD з Європою» за плідну співпрацю та підтримку;

🤝 Службі зовнішньополітичних інструментів Європейської Комісії за фінансування проекту.