Фінансова підтримка від Corus International

Дата: 13.03.2024 15:32

Фото без описуПартнер та адміністратор конкурсу - ГО “Харківський обласний центр дорадництва”

Актуально до 27 березня 2024 року

Міжнародна організація Corus International, в рамках проекту «Відновлення засобів до існування в сільському господарстві для забезпечення продовольчої безпеки в Україні», надає фінансову підтримку на конкурсній основі місцевим жителям та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), котрі задіяні у виробництві сільськогосподарської продукції/сервісів на території Харківського та Чугуївського районів Харківської області.

Якщо ви фізична особа, яка здійснює ведення особистого селянського господарства, маєте земельну ділянку на праві власності чи користування та/або постраждали від бойових дій і потребуєте відновлення втрачених активів, засобів виробництва, у сфері сільського господарства та потребуєте коштів то ця можливість саме для вас.

Заявники повинні відповідати наступним критеріям:

1. Проживати та/або бути офіційно зареєстрованими на території громад Харківського та Чугуївського районів Харківської області.

2. Мати не менше 3 (трьох) років досвіду ведення сільськогосподарської діяльності на території вказаних громад. Ця вимога не стосується ВПО

3. Обов’язкова співучасть у проекті (грошова або негрошова) у обсязі не менше ніж 20% (можна більше)

4. Наявність банківського карткового гривневого рахунку.

Заявники можуть подавати тільки одну заявку від одного особистого селянського господарства

Обов’язковою інформацією у конкурсній заявці є:

∙ Опис проекту разом з бюджетом

∙ Досвід реалізації попередніх проектів, за наявності (на окремому аркуші)

∙ Підтверджувальні документи щодо права власності або оренди активів, які будуть задіяні у проекті

Включення конкретних пропозицій/активностей гендерної рівності та інклюзивного розвитку до проекту, наявність додаткових рекомендацій від організацій/експертів, задіяних у конкретній галузі будуть розглядатись у першу чергу.

Вимоги до плану проекту:

Проект реалізується протягом 3 місяців та його результати повинні показати значиме покращення активів заявника.

∙ Старт прийому заявок – 13 березня 2024 року

∙ Останній день прийому заявок – 27 березня 2024 року (до 23:59 за київським часом)

∙ Всі активності повинні бути виконані - до 25 червня 2024 року

За результатами конкурсу, переможці отримають еквівалент до 1000 доларів у національній валюті на необхідну їм сільськогосподарську техніку та обладнання.

Будь ласка, ознайомтесь з умовами проведення конкурсу за цим посиланням: https://cutt.ly/3w1huiyP

Контакти організаційного комітету:

тел.: +380974310713

тел.: +380678296904

Проектні пропозиції мають бути подані в електронному вигляді на електронну адресу:

logist3doradcentr@gmail.com до 27 березня 2024 року включно. В темі листа зазначте: «Заявка на конкурс мікрогрантів, ВАШЕ ІМ’Я та ПРІЗВИЩЕ».