15 березня 2024 року під головуванням Олександра Гусарова відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Печенізькій селищній раді
Дата: 16.03.2024 16:23
Кількість переглядів: 27
На розгляд комісії було винесено питання надання статусу 27 дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Також члени комісії переглянули та погодили індивідуальні плани соціального захисту дітей однієї з родин громади, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей.
Працівниками служби у справах дітей підготовлено відповідний пакет документів. Після ознайомлення і детального обговорення кожного із запропонованих питань, члени комісії ухвалили рішення в інтересах дітей.