Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької СВА, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 17.03.2024 08:26

Фото без описуВітаємо працівників комунальних підприємств "Джерело" та "Аква" з професійним святом!

Шановні комунальники! На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення життєдіяльності громади в сфері ЖКГ. Щоденно, часто в складних умовах, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу систем життєзабезпечення в громаді, в тому числі об'єктів критичної інфраструктури.

У цій сфері задіяні люди багатьох професій: майстри, слюсарі, сантехніки, електрики, зварювальники, водії, трактористи, столяри, бухгалтери, оператори, інші фахівці. Щиро дякуємо людям, для яких створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало професійною справою. У нелегкий для нашої держави час ви робите все для того, щоб в оселях наших людей була вода, працювало водовідведення, своєчасно вивозилося сміття, надавались інші комунальні послуги. Нехай ваша старанність, сумлінне виконання роботи та вдячність від людей допомагають у справах на благо Печенізької громади.

Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів, здійснення життєвих планів і сподівань, довгоочікуваного миру й злагоди!