Начальник Печенізької СВА Олександр Гусаров відвідав колективи комунальних підприємств «Аква» та "Джерело"

Дата: 16.03.2024 16:28

Фото без описуЗ глибоким почуттям вдячності керівник громади привітав працівників житлово-комунального господарства громади з професійним святом, яке вони відзначатимуть 17 березня, та вручив відзнаки й подарунки. Очільник громади подякував кожному і кожній, хто у ці складні часи працює на своєму робочому місці й щодня професійно виконує свої обов'язки.

За значний особистий внесок у забезпечення роботи галузі, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення Почесною Грамотою Департаменту житлово-комунального господарства й Харківської обласної організації профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН України нагороджено:

✔Бугайова Валерія Борисовича - майстра Печенізького КП "Джерело"

✔Луценко Ольгу Олександрівну - штукатура Печенізького КП "Джерело"

✔Касьяненка Олександра Володимировича - водія КП "Аква" Печенізької селищної ради

За сумлінну працю на високому професійному рівні, зразкове виконання посадових обов'язків, особистий внесок у забезпечення надання якісних послуг мешканцям громади Почесною Грамотою Чугуївської районної військової адміністрації та районної ради нагороджено:

✔ Рєзнікову Людмилу Федорівну - начальника Печенізького КП "Джерело"

✔ Петрушенка Володимира Олексійовича - директора КП "Аква"

За сумлінну працю, особистий професійний внесок у забезпечення належної роботи житлово-комунального господарства громади Подякою начальника Печенізької селищної військової адміністрації відзначено

✔ Корякіну Олену Миколаївну - начальника відділу збуту ПКП "Джерело"

✔ Лебідь Любов Іванівну - контролера-касира КП "Аква"

✔ Мариненко Тетяну Володимирівну - бухгалтера відділу збуту ПКП "Джерело"

✔ Пацюка Віталія Миколайовича - тракториста КП "Аква".

Велика вдячність працівникам комунальних підприємств "Аква" та "Джерело". Попри існуючі складнощі, ви продовжуєте забезпечувати мешканців водопостачанням, водовідведенням, безперебійною роботою каналізаційно-насосних станцій, ремонтуєте мережі, усуваючи пориви. Під звуки повітряних тривог прибираєте місцеві вулиці й вивозите сміття. Праця кожного з Вас неоціненна. Особливо зараз – у період війни. Часто люди не замислюються, скільки зусиль докладається для того, аби безперебійно працювали житлово-комунальні об'єкти. Але в реаліях воєнного часу такі, здавалося б, звичні й прості речі, як вода, каналізація, сприймаються сьогодні як одні з найцінніших і найпотрібніших для нас благ.

Розуміючи складність фінансово-господарської діяльності підприємств, зі свого боку, Печенізька селищна військова адміністрація підтримує й надалі буде надавати підтримку нашим підприємствам.

Бажаємо щастя та злагоди вашим родинам, справжнього весняного настрою, наполегливості у виконанні покладених на вас відповідальних завдань із створення комфортного середовища для нашої громади. І надалі міцно тримайте свій комунальний фронт. Найшвидшої Перемоги та Миру!