Традиційно навесні наводимо лад на території нашої громади

Дата: 28.03.2024 08:57

Фото без описуВ Печенігах добру традицію - велику спільну толоку, розпочали з прибирання центральної частини селища.  До участі у великому прибиранні долучилися колективи структурних підрозділів селищної ради, комунальники, працівники, які задіяні на громадських роботах, та всі, хто хоче жити в чистому середовищі громади. В толоці взяло участь біля сімдесяти чоловік, в механізованих роботах задіяно два трактори, сміттєвоз.

Поки наші незламні ЗСУ чистять українські землі від окупантської нечисті, ми дбаємо про чисте довкілля разом!

Всеукраїнський двомісячник чистоти триває. Будемо інформувати про благоустрій в різних населених пунктах громади.

Долучайтесь!