В Печенізькій селищній раді відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми

Дата: 03.04.2024 10:39

Фото без описуНа Порядку денному засідання, яке провів Юрій Мариненко, перший заступник селищного голови, - два питання: планування роботи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства, а також підсумки проведення заходів в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства". Із вказаних питань доповідали Маїса Курилко - начальник відділу соцзахисту населення та Ольга Куценко - головний спеціаліст відділу соцзахисту населення.

На координаційній раді обговорено алгоритм взаємодії всіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі з озвучених питань.

Першим заступником селищного голови наголошено на необхідності посилення роботи, спрямованої на протидію домашнього насильства в сім'ях, попередження протиправних дій та нещасних випадків в родинах, а також своєчасному та взаємному інформуванні суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, та ефективне виявлення і узгоджене реагування на факти вчинення насильства.