НАКОПИЧУВАВ БОРГ МАЙЖЕ 9 РОКІВ: ХАРКІВ’ЯНИНА ЗМУСИЛИ СПЛАТИТИ 120-ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Дата: 05.04.2024 12:49

Фото без описуПримусове повернення аліментної заборгованості – робота, яка здійснюється фахівцями юстиції задля захисту економічних прав стягувачів. Інструментом у боротьбі з безвідповідальністю батьків є законодавчі санкції, котрі здатні обмежити громадян у деяких правах.

З 2015 року почалось утворення аліментного боргу  в харків’янина, який через нерегулярні виплати позбавив двох своїх дітей стабільної фінансової опіки. Тому, щоб заборговані кошти у розмірі понад 120 тисяч гривень надійшли на рахунок родини, державні виконавці Шевченківського відділу ДВС у місті Харків Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  винесли обмежуючі постанови, до прикладу, серед яких – керування транспортними засобами.

Так, завдяки заходам примусу громадянин погасив заборгованість. Відсутність невиконаних фінансових зобов’язань перед малечею дозволила батьку відновити свою правоздатність.