ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА ПЕЧЕНІГИ!

Дата: 05.04.2024 13:31

Фото без опису08 квітня 2024 року, з 11.00 до 14.00, у будівлі КУ «Центр надання соціальних послуг Печенізької селищної ради» за адресою: селище Печеніги, вул. Поштова, 41, представники БФ «ПОМАГАЄМ» будуть проводити відбір претендентів для отримання багатоцільової грошової допомоги.

КРИТЕРІЇ відбору отримувачів багатоцільової грошової допомоги:

З метою спрямування допомоги для задоволення першочергових потреб навуразливіших груп населення, БФ «Помагаєм» застосовуватиме критерії відповідності, вразливості та частоти для потенційних отримувачів багатоцільової грошової допомоги.

Означені вище особи мають відповідати одному або декільком із наведених нижче критеріїв відповідності:

Внутрішньо переміщені особи (ВПО), які отримали цей статус після 24 лютого 2022 р. та зараз проживають в селищі Печеніги.

Населення, постраждале внаслідок воєнних дій після 24 лютого 2022 р. в с. Артемівка.

Особи, які повернулись до своїх місць постійного проживання в с. Артемівка після вимушеного переміщення до іншої області України чи іншої країни через військові дії після 24 лютого 2022 р.

Одному представнику домогосподарства при собі необхідно мати наступні оригінали документів:

- паспорт

- ідентифікаційний код

- довідка, що посвідчує статус внутрішньо переміщеної особи

- банківська карта для виплат, що належить голові домогосподарства

- свідоцтво про народження дитини

- посвідчення особи з інвалідністю

- посвідчення багатодітної родини, якщо є таке

- документи, що підтверджують статуси родин

- акт обстеження про пошкодження або руйнування житла.

Означені вище особи мають відповідати критерію частоти:

1. Особи, які протягом останнього кварталу не отримували грошову допомогу від іншої організації.

2. Задля прозорості процесу обрання потенційних учасників програми, БФ “Помагаєм” буде виконувати перевірку того, чи отримувало домогосподарство багатоцільову грошову допомогу від інших організацій протягом останнього кварталу. Якщо після вказаної перевірки виявиться, що домогосподарство вже отримувало/отримує аналогічну допомогу від іншої організації в означений період, то таке домогосподарство буде виключене з учасників програми багатоцільової грошової допомоги на даний період.

Гуманітарні організації координують свої зусилля, щоб якнайкраще допомагати потребуючим. Якщо особа/родина не відповідає критеріям відповідності, вразливості та частоти, їй буде відмовлено в отриманні багатоцільової грошової допомоги у даний конкретний проміжок часу.

ВАЖЛИВО:

- Відбір проходить за кількістю критеріїв електронної системи.