Продовжуємо співпрацю з "Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" міста Харкова

Дата: 10.04.2024 09:26

Фото без описуЗ 01 по 06 квітня 2024 року мобільною бригадою лікарів третинного рівня допомоги проводився прийом в населених пунктах Печенізької громади. Наші люди вкотре отримали кваліфіковану медичну допомогу, не виїжджаючи зі своєї громади. Пацієнтам були надані кваліфіковані консультації та рекомендації щодо подальшого лікування.

Ми щиро вдячні керівнику КНП Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктору Забашті, керівнику КНП «Чугуївська центральна лікарня ім. М.І. Кононенка» В’ячеславу Грушці та бригаді лікарів.

Мобільні бригади лікарів та пересувне медичне відділення працюють в Печенізькій громаді щокварталу. Дякуємо медикам, які роблять важливий крок у забезпеченні доступної та якісної медичної допомоги для жителів Печенізької громади.