15 квітня начальник Печенізької СВА Олександр Гусаров провів оперативну нараду

Дата: 15.04.2024 14:54

Фото без опису15 квітня начальник Печенізької СВА Олександр Гусаров провів оперативну нараду за участі представників ДСНС, ТЦК та СП, енергетиків, дорожників, комунальників, медиків, старост, керівників структурних підрозділів селищної ради, комунальних установ, інших організацій, які працюють на території Печенізької громади.

✔️Розглянуто ряд основних питань життєдіяльності селища та сіл Печеніжчини.

✔️Про оперативну інформацію щодо надзвичайних ситуацій, які сталися протягом минулих двох тижнів на території громади доповів Олексій Мильченко – начальник 29-ї ДПРЧ 10 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Харківській області. ✔️Про хід проведення роботи з благоустрою на території Печенізької селищної ради інформував Олександр Демченко – спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та цивільного захисту населення Печенізької селищної ради. ✔️ Про стан реалізації на території Печенізької громади Програми єВідновлення інформувала Світлана Ковтун – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та цивільного захисту населення Печенізької селищної ради.

✔️Під час оперативної наради розглянуто також ряд інших питань, які є нагальними на сьогодні. Серед них – продовження роботи спеціальних служб ДСНС по розмінуванню території Печенізької громади; постійний контроль керівниками закладів, установ, організацій питання готовності об’єктів критичної інфраструктури до роботи у випадку відсутності електроенергії; продовження роботи по видачі продуктової гуманітарної допомоги в населених пунктах громади, розробці проєкту Програми комплексного відновлення території Печенізької громади та залучення до цієї роботи наших жителів. Під час робочої наради розглянуто також ряд інших питань, над якими працюємо щодня.