Рідним загиблого Захисника України Павла Одерія передано орден "За мужність" III ст.

Дата: 15.04.2024 14:56

Фото без описуУказом Президента України №579 від 12 вересня 2023 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено нашого земляка, жителя села Артемівка Печенізької громади Одерія Павла Ігоровича... На превеликий жаль, посмертно.

Сьогодні керівник Печенізької СВА Олександр Гусаров разом з начальником третього відділу Чугуївського РТЦК та СП, підполковником Артуром Батістовим передали державну нагороду родині загиблого Героя – дружині Лілії, дітям Платону та Еліні, батькам дружини Василю та Валентині Драгункіним.

Павло Одерій загинув 12 травня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Бахмуту Донецької області.

Герою України назавжди 39 років.

Людиною зі щирим серцем, справжнім патріотом запам'ятали Павла всі, хто його знав, любив, поважав... Хай буде вічною пам'ять про Героя - Захисника України! Він - серед тих, хто в строю назавжди. Спи спокійно, Солдате…

Слава Україні! Слава Героям! Вічна пам'ять і шана загиблим! 🇺🇦