На порядку денному - підготовка до наступного осінньо-зимового періоду

Дата: 17.04.2024 10:28

Фото без описуПідготовку до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років розпочали одразу після завершення попереднього.

17 квітня відбулася робоча нарада за участі Олександра Гусарова, начальника Печенізької СВА, Юрія Мариненка, першого заступника селищного голови, Лілії Подольської , секретаря ради,  фінансистів, освітян та комунальників КП "Джерело". Працювали над питаннями ремонту котелень, пошкоджених закладів освіти, продовження облаштування укриттів, поповнення об'єктів громади генераторами різних потужностей та зарядними станціями, придбання запчастин, ремонту наявної техніки тощо. Розглядаються різні варіанти фінансування першочергових і критично важливих заходів та закупівель. Пріоритет - співпраця з вітчизняними та міжнародними благодійними організаціями та фондами. Продовжуємо активно працювати в даному напрямку.