Харківщина отримала майже 50 генераторів різної потужності та паливо від Сумської області

Дата: 22.04.2024 08:45

Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Фото без опису

«Харківщина продовжує отримувати допомогу у вигляді електрогенеруючої техніки і пального від областей України. Щиро вдячний жителям Сумщини за надану підтримку. Ця техніка – ще один вклад у посилення енергетичної сфери нашої області», – сказав Олег Синєгубов.

Як розповів начальник Сумської ОВА Володимир Артюх, для жителів Харківщини сьогодні передали 49 генераторів різної потужності, а аткож понад 2,5 тисячі літрів дизельного палива, та 112 пристроїв накопичення енергії – павербанки, акумулятори, мобільні батареї, акумуляторні ліхтарі.

За його словами, до ініціативи долучилися 18 громад з усіх районів області.
Також допомогу надали представники промислових та аграрних підприємств і громадські організації.