В Печенізькій СВА працює постійно діюча комісія з питань роботи із зверненнями громадян

Дата: 30.04.2024 17:03

Фото без описуЗа чотири місяці поточного року до Печенізької селищної військової адміністрації надійшло понад 70 звернень різного характеру - усних, письмових, колективних, індивідуальних, тих, які відносяться до компетенції органу місцевого самоврядування, й таких, які направляються за належністю відповідним органам чи посадовим особам.

Переважна частина проблем, з якими звернулися громадяни, вирішена. Проте, враховуючи складність нинішніх обставин,  керівником селищної військової адміністрації прийнято рішення посилити роботу із зверненнями громадян. З метою підвищення ефективності роботи в цьому напрямку й задоволення законних прав та інтересів заявників, розпорядженням начальника Печенізької селищної військової адміністрації створено постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян.

Комісія з питань роботи із зверненнями громадян працює постійно. Колегіально обговорюємо шляхи вирішення питань, порушених заявниками, шукаємо можливості позитивно вирішувати питання будь-якої складності. Начальником СВА Олександром Гусаровим наголошено на посиленні уваги до кожної людини та якісне і вчасне вирішення порушених питань.