В Печенізькій громаді проводиться робота зі стерилізації безпритульних собак

Дата: 09.05.2024 11:40

Фото без описуЗа тиждень в селах Артемівка, Мартове, Приморське та в селищі Печеніги стерилізовано 49 чотирилапих безхатьків.

Тварин було стерилізовано/кастровано, вакциновано від сказу та повернуто до ареалу проживання.

Ситуація з безпритульними тваринами у нашій громаді є дуже актуальним питанням. Популяція цих тварин і без того була доволі висока. Проблема ще й в тому, що деякі безпритульні тварини можуть поводитися агресивно.
Тому селищною військовою адміністрацією укладено договір з громадською організацією «ЗооКонтроль», фахівці якої приїздили до населених пунктів громади, відловлювали і стерилізували безпритульних тварин.
Дякуємо спеціалістам ГО «ЗооКонтроль», унікальної для України мобільної ветеринарної служби. У результаті проведених ветоперацій у вигляді сучасних методів стерилізації тварини стають менш агресивними, виключена можливість їх подальшого розмноження.
Продовжуємо співпрацю з ГО "ЗооКонтроль".