В Печенізькій громаді нове надходження. МИ ОТРИМАЛИ ДВІ НОВИХ АВТІВКИ - ДВА МІКРОАВТОБУСИ

Дата: 17.05.2024 14:07

Фото без описуВже не вперше плече підтримки Печеніжчині підставляє команда Програми U-LEAD з Європою. Для жителів Печенізької громади - це надзвичайно цінна й актуальна допомога.

Ці транспортні засоби працюватимуть в різних галузях громади, виконуючи різні соціальні потреби.

Автомобілі Ford Transit надійшли у рамках реалізації Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe: фаза ІІ» міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні/Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Печенізька громада щиро дякує за співпрацю ULEAD з Європою / ULEAD with Europe , результатом якої є успішно реалізований проєкт. Особлива вдячність  Оксані Черкас, керівниці Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Харківській області, за ефективну взаємодію й надзвичайно вагому підтримку Печенізької громади .