У Всесвітній день екстреної медичної допомоги привітали лікарів третинного рівня допомоги

Дата: 27.05.2024 17:59

Фото без опису

Сьогодні, у Всесвітній день екстреної медичної допомоги, привітали лікарів третинного рівня допомоги, які протягом тривалого періоду регулярно відвідують населені пункти нашої громади й надають висококваліфіковану допомогу жителям громади в селах і селищі Печеніги.

Виїзна бригада медичних працівників Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"  зараз знову є нашими гостями. Лікарі заїхали до громади 27 травня й працюватимуть тут протягом тижня. Від імені всіх жителів Печенізької громади вдячні за організацію та проведення виїзних лікарських прийомів у Печенізькій громаді, високопрофесійну роботу та надзвичайно цінну медичну допомогу.

Щиро дякуємо керівнику Забашті Віктору Федоровичу за взаєморозуміння, співпрацю та надання своєчасної медичної допомоги жителям і гостям Печенізької громади. Дякуємо вам за вашу благородну, вкрай важливу та героїчну роботу! Бажаємо сил, терпіння, поваги, здоров’я та людського розуміння. Успіхів вам і усіляких людських гараздів!

З професійним святом !