24 травня Олександр Гусаров провів особистий прийом громадян в селищі Печеніги

Дата: 25.05.2024 09:11

Фото без описуСеред звернень – індивідуальні питання, порушені мешканцями селища. Надання допомоги в оформленні документів, узаконенні та встановленні права власності на домоволодіння, надання матеріальної допомоги для проведення лікування, крадіжка приватного майна та подання заяви до поліції – такі питання були порушені заявниками. Під час спілкування з однією із заявниць в телефонному режимі, жителька селища Печеніги звернула увагу та висловила прохання щодо своєчасного вивезення енергетиками обрізаних гілок поблизу ліній електропередач.

Розглянувши звернення, керівник громади дав доручення відповідальним посадовим особам допомогти у вирішенні питань. Порушені заявниками питання розглядаються згідно з пріоритетністю. Хід вирішення тримається на особистому контролі в начальника СВА.

Записатися на особистий прийом можна

у Печенізькій селищній раді

або зателефонувавши за номером: 093-44-68-180