ДОСТУПНА ПОСЛУГА АКТУАЛІЗАЦІЇ ДАНИХ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ У ЦНАП ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 29.05.2024 08:51

Фото без описуДля оновлення даних через ЦНАП військовозобов’язані громадяни мають надати актуальні дані про себе та підтвердити їх. Після цього адміністратор вносить отриману інформацію в електронну систему, яка автоматично підтягується в реєстр Оберіг. Далі заявник отримує витяг із печаткою та підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.

✔️Оновити дані можна у центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) Печенізької селищної ради.

☑️ ЦНАП працює з відвідувачами за графіком:

- понеділок – четвер - з 08:00 до 17:00, - пятниця – 8.00 – 16.00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

☎️ Контактний телефон: 096-51-82-466

✔️ Звертаємо увагу: для актуалізації даних військовозобов’язані можуть звернутися виключно особисто.

✔️ При собі необхідно мати паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також актуальний номер мобільного телефону та/або актуальну адресу електронної пошти (для верифікації).

Жодних скерувань на ВЛК чи вклеювання штрих-кодів ЦНАП не здійснює.

✔️ Документи приймаються адміністраторами ЦНАПу. При коректній роботі реєстрів процедура триває 10-15 хвилин. Однак, можливі збої в роботі системи, що відповідно збільшує час очікування формування витягу.

✔️ Нагадаємо, що з 18 травня військовозобов’язані громадяни у віці від 18 до 60 років мають два місяці для оновлення військово-облікових даних. Цього вимагає новий закон про мобілізацію, який набув чинності 18 травня 2024 року.