На нараді з питань мобілізації в Чугуївській РВА

Дата: 29.05.2024 10:39

Фото без описуНачальник Печенізької СВА Олександр Гусаров та перший заступник селищного голови Юрій Мариненко взяли участь в нараді з питань мобілізаційних заходів, проведеній керівництвом  Чугуївської районної  військової адміністрації.

Фото без описуПитання проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів було опрацьовано з урахуванням змін у чинному законодавстві, які відбулися нещодавно. Так, постановою Кабміну від 16 травня 2024 року № 560 затверджено порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації. У ході наради було обговорено ключові моменти цього документу. Окрему увагу було приділено діям місцевих органів влади щодо організації роботи з оповіщення резервістів та військовозобов’язаних.
Обговорили важливість виконання мобілізаційних заходів, спільний алгоритм дій ТЦК та СП й органів місцевого самоврядування щодо виконання визначених завдань із призову мобілізаційних ресурсів, питання організації та забезпечення оповіщення і своєчасного прибуття громадян, які призиваються на військову службу.