Триває інформаційна кампанія «Листи до вільного Криму»

Дата: 03.06.2024 09:34

Фото без описуЗазначена інформаційна кампанія покликана підтримати політв’язнів і вкотре нагадати суспільству про українських бранців кремля.

Кампанія триватиме в Україні й за її межами до кінця 2024 року. В цей період українці та громадяни інших держав можуть надіслати листи підтримки кримським політв’язням, яких незаконно утримує рф.

Як долучитися?

1. Перегляньте список політв’язнів та мапу з місцями їх утримання на сайті Представництва Президента України в АР Крим.
2. Напишіть листа: представтеся, розкажіть трохи про себе та чому вирішили написати. Пишіть, що відбувається довкола вас та у світі, про фільми, книжки, подорожі, природу, роботу. Розкажіть емоційні чи смішні історії, поділіться враженнями.

З інструкцією із написання листів можна ознайомитись за посиланням

(https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/instrukcziya_lysty-1.pdf)