Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТОВ «БЕРЕСТ»

Дата: 11.06.2024 15:22

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БЕРЕСТ»

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальністю «БЕРЕСТ» (ТОВ «БЕРЕСТ»).

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 30774294

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 62801, Харківська область, Чугуївський район, смт. Печеніги, пров. Береговий, буд. 1.

тел. (067) 570-25-90, e-mail: berest.ids@gmail.com

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: Промисловий майданчик ТОВ «Берест» розташований на південно-західній околиці смт Печеніги Чугуївського району Харківської області по пров. Береговому, 1 в промзоні.

Мета отримання дозволу на викиди: додержання вимог природоохоронного законодавства та надання права експлуатації об’єкту, з якого надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини при виробництві паркетної продукції та погонажних виробів з деревини твердих порід..

Висновок з ОВД - на об’єкті відсутній, так як діяльність об’єкта не підпадає під дію Закону України від 23.05.2017 № 2959-VIII «Про оцінку впливу на довкілля»

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування):

Підприємство спеціалізується на виробництві паркетної продукції та погонажних виробів з деревини твердих порід. Як сировина для виробництва продукції використовується: круглий ліс, дошка необрізна, дошка обрізна, заготовки які підлягають сушінню у власному  сушильному господарстві. З отриманої в процесі обробки висушеної деревної тирси виробляються твердопаливні брикети.

На території підприємства розміщені наступні основні виробничі та допоміжні будинки і спорудження: виробничий корпус із побутовими приміщеннями; сушильне господарство (три сушильні камери Eisenmann Німеччина, топкова); ділянка комплектації та сортування.

Відомості щодо видів та обсягів викидів: у результаті виробничої діяльності підприємства в атмосферне повітря здійснюються викиди таких забруднюючих речовин (т/рік): азоту діоксид - 0,42998, сажа - 0,00001, ангідрид сірчистий - 0,00001,  вуглецю оксид – 0,76802, вуглеводні насичені С12-С19 – 0,00062, акрилонітрил – 0,00108, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок - 0,42115, метан - 0,02388, вуглецю діоксид - 493,0604, азоту (1) оксид [N2O] - 0,01910. Потужність викидів від пересувних джерел становить 0,02055 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання:

Відповідно до Наказу Міндовкілля №448 від 27.06.2023р. заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва на підприємстві не розроблялись Промисловий майданчик ТОВ «Берест»  відноситься до 3-ої групи об’єктів за ступенем впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря. Викиди ЗР відповідають вимогам Наказу № 309 від 27.06.2006р. та Наказу №177 від 10.05.2002р.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання; дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів:

Відповідно до Наказу Міндовкілля №448 від 27.06.2023р. заходи щодо скорочення викидів не розроблялися. Промисловий майданчик ТОВ «Берест»  відноситься до 3-ої групи об’єктів за ступенем впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря. Викиди ЗР відповідають вимогам Наказу № 309 від 27.06.2006р. та Наказу №177 від 10.05.2002р.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди надсилати на розгляд до Харківської обласної військової адміністрації впродовж  30 днів з дня опублікування даного повідомлення в друкованих засобах масової інформації на адресу: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, телефон: (057)-705-0681; (057)-700-0412, електронна адреса: obladm@kharkivoda.gov.ua.