Понад 150 мешканців Чугуївщини мають змогу скористатися державною підтримкою для придбання житла замість знищеного

Дата: 18.06.2024 13:59

Про це повідомив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Фото без опису

«Спеціально утвореними комісіями, що працюють у кожній громаді району, сформовано 158 житлових сертифікатів про надання компенсацій за знищене майно загальною вартістю 220,6 млн. грн. 151 заявник отримав цей цифровий документ. Придбання нового житла на заміну знищеному профінансовано на суму 204,9 млн. грн.», – зазначив Сергій Лободенко.

Загалом до профільних комісій мешканцями Чугуївщини подано 324 заяви на придбання об’єктів житлової нерухомості.

Як розповів керівник району, також продовжується активна робота щодо надання компенсації за пошкоджене майно.

«Через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «єВідновлення» від початку реалізації програми подано 2152 заяви для отримання грошової допомоги на ремонт житла, що зазнало шкоди», – сказав Сергій Лободенко.

Компенсацію отримав 1401 заявник, її розмір склав 166,8 млн. грн. Розгляд заяв триває.