Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької СВА, з нагоди Дня військ Протиповітряної оборони України!

Дата: 07.07.2024 08:06

Фото без описуПеченізька громада вітає військовослужбовців з Днем військ Протиповітряної оборони України!

Слово "ППО" тепер знає кожен житель України. Адже таких масованих обстрілів мирних жителів, які сьогодні здійснює підступний ворог, ніхто в світі не бачив. Сили ППО збивають багато ворожих дронів, ракет і бомбардувальників, охороняють наш сон та рятують сотні невинних життів, застосовуючи неймовірні техніки боротьби з повітряними загрозами, намагаються шукати різні методи протидії ракетам та дронам окупантів!

Дякуємо нашим воїнам Протиповітряної оборони України за надважливу і непросту справу, за бойовий дух, за відвагу, за службу своїй Батьківщині! Дякуємо за кожну збиту російську ракету, за кожен «приземлений» літак та гвинтокрил, якими окупанти цинічно бомбардують українські міста та села!
Бажаємо вам міцного здоров’я, добра, сил, наснаги у боротьбі з противником, миру та скорішої Перемоги!
Слава Протиповітряним Силам Оборони Збройних Сил України!
Слава Україні!