Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької СВА, з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Дата: 07.07.2024 08:07

Фото без описуШановні військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

За покликом серця ви стали військовослужбовцями, обрали благородну професію – захищати Україну, дарувати спокій людям.

Висловлюємо глибоку повагу до мужніх, стійких духом людей, які захищають національні інтереси нашої держави на морських просторах.

Нехай буде плідною ваша нелегка, але така необхідна Україні праця, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог.

Від щирого серця бажаємо вам натхнення та успіху у нелегкій службі, міцного здоров’я, злагоди та добробуту вашим родинам. Дякуємо військовим морякам, які безстрашно захищають інтереси України у цей, нелегкий час, постійно підвищуючи свою майстерність і професійність.

Пам'ятаємо всіх тих, хто віддав найцінніше - своє життя, в боротьбі за майбутнє України...

Слава ВМС! Слава Україні! Героям слава!