Редагування у ПРРО цін товарів

Дата: 16.07.2024 08:28

Фото без описуГоловне управління ДПС у Харківській області нагадує, що редагування у ПРРО цін товарів здійснюється шляхом редагування номенклатури товарів.

Користувачу необхідно перейти у меню «Довідники», обрати необхідний товар для редагування, натиснути на обраний товар лівою кнопкою миші або навпроти обраного товару натиснути на іконку для редагування у режимі налаштування та внести необхідні зміни.

Підрозділ «Перегляд, редагування та видалення номенклатури» розділу «Довідник номенклатури» керівництва користувача ПРРО.