СКІЛЬКИ НОВИХ СІМЕЙ ВЖЕ ОФІЦІЙНО ЗАРЕЄСТРОВАНО У 2024 РОЦІ?

Дата: 16.07.2024 08:29

Фото без описуЧас весільного контенту настав!

Вже минула половина 2024 року та до свого екватора наближається літня пора, а це означає, що Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції має цікаву статистику укладених шлюбів на теренах 6 областей.

Так, у першому півріччі 2024 року у відділах державної реєстрації актів цивільного стану побувало близько 11 600 пар молодят.

Варто зазначити, що втілювати омріяне не боялися навіть мешканці територій, які знаходяться у безпосередній близькості до кордону ворога та зони бойових дій. Окремим натхненням заряджали пари, де один або й двоє були військовослужбовцями. Їх бажання жити  й любити в незалежній Україні завжди буде рушійною силою у бік нашої Перемоги та мирного майбутнього.

А якщо загальну кількість розмежувати за регіональним показником, то це виглядатиме так:

• на Харківщині засвідчили 4148 шлюбів;
  • на Полтавщині побралися 3065 пар закоханих;
  • на Чернігівщині – 1776 одружень;
  • на Сумщині – 1670;
  • на Донеччині – 933 новостворені родини.