УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 07.07.2024 09:00

Фото без описуЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Печенізької селищної ради від 06 травня 2024 року,

КУПАННЯ ТА ВІДПОЧИНОК НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО!

Розуміємо, що літній період - час відпочинку та розваг, але в нашій ситуації це може мати трагічні наслідки. Під час окупації частини території нашої громади та активних бойових дій, річка Сіверський Донець стала лінією бойового зіткнення і зараз там можуть залишатися небезпечні об'єкти.

На сьогодні в нашій громаді відсутні безпечні місця для масового відпочинку на воді.

Закликаємо всіх мешканців та гостей громади утриматись від відпочинку біля річки та дотримуватися всіх заходів безпеки. Ваше життя та безпека є найважливішими для нас. Бережіть себе та своїх близьких!