Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької СВА, з нагоди Дня знань!

Дата: 01.09.2024 08:14

Фото без описуДорогі діти! Шановні освітяни та батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

Цього року, як і минулого, День знань має особливий зміст на фоні жорстокої війни, яку безпрецедентно веде росія проти українського народу! Але попри всі намагання російського агресора знищити нашу освіту, ми гідно даємо відсіч. Дякуючи нашим Збройним Силам України, разом із освітянами тримаємо стрій і робимо все можливе, аби наші діти здобували якісну освіту.

Бажаю всім здобувачам освіти успішного навчального року у мирній, незалежній Україні, педагогам - мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі, батькам - великого запасу терпіння і сил на весь навчальний рік. Нехай новий навчальний рік буде мирний і стабільний, відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Щиро зичу усім миру, добра, благополуччя, доброї долі, якнайшвидшої української Перемоги! Гарної подорожі країною Знань!

Дякуємо нашим Захисникам за можливість розпочати навчальний процес.

Слава Україні!