Звернення Олександра Гусарова, начальника Печенізької СВА, з нагоди Дня підприємця!

Дата: 01.09.2024 08:16

Фото без описуШановні підприємці Печенізької громади!

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі, нових перспективних ідей та їх успішної реалізації.

Дякую всім підприємцям, які залишаються соціально відповідальними та підтримують громаду. Вдячний за вашу активну громадянську позицію, за силу і сміливість продовжувати свою справу попри війну в країні та невизначеність економічної ситуації. Дякую за збережені робочі місця та підтримку бюджету громади сплаченими податками та зборами, за оперативну допомогу у вирішенні нагальних потреб Захисників України і жителів нашого краю.

Бажаю стабільності у роботі, достатку і злагоди в родинах, миру і відкритих можливостей для розвитку в рідній країні.

Нехай кожна започаткована справа буде вдалою, ваша праця буде успішною, а мир і спокій якнайшвидше повернуться в наші домівки.

З Днем підприємця!