Олександр Гусаров привітав школярів Печенізької громади зі святом  Першого дзвоника!

Дата: 02.09.2024 14:35

Фото без описуСьогодні один з найголовніших днів року - заклади освіти України, в тому числі Печенізької громади, розпочали новий навчальний рік.

Свято першого дзвоника - це не просто початок навчального року, це новий старт, нові можливості та нові знання!

617 школярів Печеніжчини, серед яких 45 першокласників, розпочали навчання.

В ліцеях громади влаштували свято першого дзвоника, де головними його учасниками стали першокласники, які тільки розпочинають шкільну подорож, і одинадцятикласники, для яких першовересневе шкільне свято є останнім.

Керівник громади Олександр Гусаров разом з керівницею відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Ольгою Кизим та керуючою справами селищної ради Іриною Теперик відвідали Артемівський, Мартівський та Печенізький ліцеї.

Привітали учнів та побажали успіхів і досягнень у навчанні. Вручили першокласникам подарунки - цікаву й пізнавальну книгу про Україну, її історію й традиції та навчальну гру.

Дякуємо за підтримку в придбанні подарунків Володимиру Калашнику - приватному підприємцю.

Нехай навчальний рік буде легким, цікавим та продуктивним! Не бійтеся труднощів, адже кожен виклик – це крок до вашого успіху! Залишайтеся допитливими, цілеспрямованими та завжди готовими до нових знань. Бажаємо всім учням, їх батькам та вчителям цікавих відкриттів, натхнення у всіх починаннях! Мирного всім неба та успішного навчального року.

Щира вдячність нашим Захисникам за можливість жити, працювати та ростити дітей у вільній незалежній Україні!🇺🇦