УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ СЕЛА МАРТОВЕ ПРОСЛУХАТИ ЛЕКЦІЮ!

Дата: 02.09.2024 10:39

Фото без описуПроект «Механізми підтримки та відновлення фермерських господарств для розширення гуманітарної допомоги та засобів до існування» за підтримки міжнародної організації Corus International, партнер Благодійна організація «Благодійний фонд «Харківський обласний центр дорадництва» запрошують мешканців села Мартове, які отримали в 2024 році насіння овочевих культур і парники (теплиці), взяти участь в лекціях за темою:

«Основні заходи щодо вирощування овочів, баштану та картоплі на власній земельній ділянці».

Місце проведення лекцій: с. Мартове, вул.Широка (Гагаріна), 3 (Мартівський сільський клуб)

Дата та час проведення:

04.09.2024 з 10:00 до 13:00.