Звернення Олександра Гусарова - начальника Печенізької СВА, з нагоди Дня територіальної оборони!

Дата: 07.10.2024 14:48

Фото без описуШановні бійці територіальної оборони!

Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем територіальної оборони України!

Територіальна оборона має вагоме значення у спротиві російській збройній агресії та готовності надати гідну відсіч ворогу, охороні та обороні важливих об’єктів та комунікацій, критично важливих об’єктів інфраструктури, забезпеченні громадської безпеки та порядку.

Підрозділи тероборони -це міць та сила кожної громади, надійна допомога у забезпеченні обороноздатності та охорони кордонів України.

Військові навички бійців підрозділів територіальної оборони постійно вдосконалюються та стають більш професійними. Ви стали потужним підкріпленням для ЗСУ та надійним захистом для держави!

Вічна пам’ять Героям, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність і свободу Батьківщини. Ми завжди пам'ятатимемо їх подвиг.

Дякуємо кожному з воїнів, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта.

Бажаємо усім вам міцного здоров'я, мирного неба над головою, незламного духу у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України та стійкості на шляху до перемоги.

Слава територіальній обороні! 🇺🇦

Слава Збройним Силам України! 🇺🇦