20 Вересня, 2023 р., 09:58
Економічне обґрунтування підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання і водовідведення комунального підприємства «Аква» Печенізької селищної ради
28 Липня, 2023 р., 11:11
1.    РОБОТА СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА Адреса: смт Печеніги, вул. Незалежності, 48, 1 поверх, к.4 (Печенізька селищна рада) Розклад роботи: з понеділка по четвер, з 9.00 до 16.00
25 Липня, 2023 р., 13:21
Соціальні проєкти «Грін-Ландія» направлені на підтримку місцевого населення Печеніжчини із наданням трьох соціальних послуг:
20 Липня, 2023 р., 08:57
Якщо у вас виникли питання щодо оплати за споживання чи доставку газу, телефонуйте за конт. телефонами газової служби в Печенізькій громаді:
07 Липня, 2023 р., 15:05
«Детальний план території села Мартове по вул. Гагаріна та вул. Набережна (передбачивши розташування будинків відпочинку, човнової станції та зони відпочинку загального користування) на території Печенізької селищної ради»