10 Лютого, 2022 р., 15:50
Інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань пенсійного забезпечення провела сьогодні в Печенізькій селищній раді Валентина Булгакова - начальник відділу обслуговування громадян № 19 (сервісний центр).
10 Лютого, 2022 р., 14:13
09 Лютого, 2022 р., 09:41
РТГ - це автоматизована, захищена база даних всіх жителів Печенізької громади. Мешканці, дані яких занесуть до Реєстру, зможуть не витрачати зайвий час для отримання різного виду довідок.
12 Січня, 2022 р., 16:49
ОПИТУВАННЯ З ПИТАНЬ ОПТИМІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЦНАП