12 Лютого, 2023 р., 10:08
Чи не щодня з тимчасово окупованих територій надходять новини про примусову паспортизацію ворогом українців. Погрожуючи насильницькими обмеженнями у правах та фізичною розправою, рф намагається схилити мешканців захоплених територій до отримання «документів».
12 Лютого, 2023 р., 10:07
Історія про те, як переконливі правові аргументи державного виконавця Індустріального відділу державної виконавчої служби у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції нагадали неплатнику аліментів про обов’язок забезпечувати фінансові інтереси власної дитини.
10 Лютого, 2023 р., 10:59
Відповідно до власних ідеологічних переконань можна обрати одну з 8 сформованих бригад:
10 Лютого, 2023 р., 10:50
На території Харківської області працюють 5 ЦНАПів, де фахівці Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби надають всі необхідні консультації для охочих доєднатися до батальйонів «Гвардії Наступу»
09 Лютого, 2023 р., 12:57
Підприємство надає послуги з проведення первинної та поточної інвентаризації об`єктів нерухомого майна, а також видачі довідок у зв’язку із входженням у спадкові права та відчуженням майна. Прийом громадян проводиться ЩОВІВТОРКА з 08:00 до 16:00 (перерва з 12:00 до 13:00) за адресою: смт Печеніги, вул 1 Травня, 6 (будівля фінансового управління)  Конт. телефон: 068-90-655-80
09 Лютого, 2023 р., 12:07
Щохвилини захисники та захисниці боронять українську землю і крок за кроком йдуть до нашої спільної Перемоги над російським окупантом.
09 Лютого, 2023 р., 11:55
Оформити передплату на електронну версію газети "Слобідський край" можна за посиланням: https://www.slk.kh.ua/blank.html