31 Березня, 2023 р., 12:39
Державна екологічна інспекція у Харківській області нагадує про дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо попередження виникнення пожеж в екосистемах України. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, діють наступні штрафи:
31 Березня, 2023 р., 12:32
Заборона рибальства в період нересту – це захист природних ресурсів та збереження рибних запасів шляхом обмеження лову риби під час періоду її розмноження. Це дозволяє рибам нереститись та забезпечує поповнення популяції.
31 Березня, 2023 р., 12:30
ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ!
30 Березня, 2023 р., 11:21
Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.
29 Березня, 2023 р., 11:59
Кожна людина має розраховувати на рівні права, незалежно від статі, віку, власного вибору в будь-якій сфері суспільного життя чи інших чинників – це істина, яка в цивілізованому світі має бути абсолютною не лише на законодавчому рівні, а й у свідомості громадян.
29 Березня, 2023 р., 09:01
Сімейний патронат – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин (ст. 252 Сімейного кодексу України).
29 Березня, 2023 р., 08:59
Дякуємо Харківській обласній військовій адміністрації та Чугуївській районній військовій адміністрації за сприяння в отриманні дитячого харчування й памперсів, які щотижнево передаються гуманітарним штабом дітям раннього віку.
29 Березня, 2023 р., 08:48
Аби долучитися до підрозділів Переможців, необхідно заповнити анкету за посиланням http://bit.ly/gvardnastup. Також дізнатися про умови вступу до «Люті» можна у 10 ЦНАПах Харкова та області (щоденно: 09.00 – 16.00):
28 Березня, 2023 р., 11:43
Олег Бородай до Нацгвардії долучився у 2015 році добровольцем. Наразі воює на Бахмутському напрямку.
28 Березня, 2023 р., 11:37
Для того, щоб процес призначення рецептурних ліків став більш простим та ефективним, весною в Україні буде впроваджено електронний рецепт на всі рецептурні ліки.