19 Березня, 2023 р., 09:18
Маємо можливість запропонувати одяг безкоштовно матусям з дітками, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, пенсіонерам, малозабезпеченим сім'ям, багатодітним, вимушеним переселенцям та всім, хто потребує цієї підтримки. Люди із вдячністю приймають допомогу вживаними речами, яку отримують в гуманітарному штабі.
17 Березня, 2023 р., 11:35
Обрали саме Харківську область, бо на її територіях, що перебували під окупацією, є колосальний запит на психосоціальну підтримку.
13 Березня, 2023 р., 12:34
Завдяки турботі благодійного фонду ADRA Ukraine до всіх населених пунктів Печенізької громади продовжує надходити щотижнева допомога хлібними виробами.
13 Березня, 2023 р., 09:25
У лавах підрозділу вже є герої, які захищали кордон з агресором, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку.
12 Березня, 2023 р., 08:58
У Харківській області продовжується набір до штурмових підрозділів «Гвардії наступу».
11 Березня, 2023 р., 09:24
На вишколі вивчають, як поводитися зі зброєю, а також засвоюють основні правила стрільби, метання гранат, зокрема, відпрацьовують алгоритм надання медичної допомоги. Подробиці – за посиланням: https://kharkivoda.gov.ua/ru/news/119984
10 Березня, 2023 р., 09:25
09 Березня, 2023 р., 10:46
Відповідно до власних ідеологічних переконань можна обрати одну з 8 сформованих бригад:
09 Березня, 2023 р., 09:31
Серед військовослужбовців, які беруть участь у навчаннях, є вчорашні механіки, інженери, трактористи, робітники. Сьогодні – це добре екіпіровані та високомотивовані захисники.