09 Січня, 2023 р., 11:30
До уваги жителів Печенізької громади!
03 Січня, 2023 р., 11:43
Шановні жителі Печенізької громади! Запрошуємо всіх бажаючих здати донорську кров! ❣️
03 Січня, 2023 р., 11:37
✔️В грудні гуманітарною місією "Лікарі без кордонів" новобурлучанам надано допомогу: у будівлі пункту встановлено вхідні двері до головного та господарського приміщень, а також проведено заміну склопакетів та вікон, відремонтовано дах та придбано медичну шафу й сейф.
31 Грудня, 2022 р., 11:13
Дорогі жителі Печенізької громади!  2022-й рік змінив наше життя назавжди, ставши для України й Печенізької громади надважким та кривавим. За цей час наша громада, як і вся країна, пережила та відчула на собі всі тяготи й наслідки війни.
21 Лютого, 2022 р., 18:42
18 лютого 2022 року у м. Харків відбулися змагання відкритого чемпіонату Харківської області серед чоловіків та жінок та відкритого чемпіонату КДЮСШ "ХТЗ" з важкої атлетики, в яких взяли участь   вихованці відділення важкої атлетики КЗ "ПЕЧЕНІЗЬКА ДЮСШ".
16 Лютого, 2022 р., 16:41
Юнаки та дівчата, якщо Ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, оперуповноваженими, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами та служити в інших підрозділах Національної поліції України, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!