01 Лютого, 2023 р., 11:50
3 лютого з 9.30 в селі П’ятницьке відбудеться прийом сімейного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Печенізької селищної ради Хім’як Людмили Іванівни.
31 Січня, 2023 р., 11:53
Як передати показання лічильників газу?
31 Січня, 2023 р., 10:41
Отруєння бджіл у більшості випадків відбувається через несвоєчасну інформацію бджолярів про час, місце та характер хімічних обробок полів з боку організацій, що проводять таку роботу, порушення ними правил застосування пестицидів та безконтрольне використання небезпечних для бджіл препаратів.
17 Січня, 2023 р., 09:22
Харківщина незламна і одне з красномовних тому підтверджень – результати роботи органів державної виконавчої служби. Зокрема, мовиться про забезпечення фінансових інтересів дітей.
17 Січня, 2023 р., 09:17
✔️Разом з медиками працюємо над тим, щоб жителі Печенізької громади мали можливість отримати якісні медичні послуги.
15 Січня, 2023 р., 11:18
Раді бачити усміхнені обличчя наших дітей. Вдячні нашим дітям і наставникам Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського за популяризацію і відтворення добрих народних традицій. І ніколи нікому їх не зруйнувати. Колядуйте, щедруйте, водіть Козу, Маланку, вивчайте, шануйте й бережіть своє, рідне.
13 Січня, 2023 р., 09:25
Підтримка рідних та близьких у важкі воєнні часи надзвичайно важлива. А в різдвяно-новорічні свята вона набуває ще більшого значення, адже це гарна нагода подзвонити, відвідати та підтримати.
12 Січня, 2023 р., 11:27
Печеніжчина постійно відчуває підтримку від благодійних гуманітарних організацій. Добрі справи для тих, хто потребує допомоги, не залишаються поза увагою в нашій громаді.
12 Січня, 2023 р., 11:25
СТАТТЯ 40 ККУ: АЛІБІ НЕВИНУВАТОСТІ Бажання людини зберегти своє життя та здоров’я стає інструментом для реалізації терористичних намірів у руках злочинців. Справедливе українське законодавство обумовлює такі випадки та надає жертвам злочину алібі.