30 Липня, 2023 р., 09:57
Шановні працівники торгівлі Печеніжчини! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
30 Липня, 2023 р., 09:23
Щороку 30 липня в Україні відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.
29 Липня, 2023 р., 09:04
Підрозділ Сил Спеціальних Операцій - відносно новий у Збройних Силах України. Цей рід сил був заснований в 2016 році, а професійне свято захисники Вітчизни відзначають 29 липня. Ви - бойова міць нашої країни в зоні особливого ризику!
29 Липня, 2023 р., 08:59
Адже іноді тривога буває настільки раптовою і сильною, що бракне повітря. Ситуація не з приємних, але й не критична, якщо вміти постояти за себе — вчасно зорієнтуватися і згадати одну з вправ, що допомагають заспокоїтися та вирівняти дихання.
28 Липня, 2023 р., 14:06
27 липня 2023 року року спеціалістами служби у справах дітей Печенізької селищної ради Лілією Мозговою, Аліною Челомбитько та фахівцем із соціальної роботи Людмилою Катречко за підтримки благодійної організації «ГРІН–ЛАНДІЯ» продовжено здійснення відвідування сімей у складних життєвих обставинах та сімей опікунів/піклувальників в с. Кицівка та с. Мартове.
28 Липня, 2023 р., 11:11
1.    РОБОТА СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА Адреса: смт Печеніги, вул. Незалежності, 48, 1 поверх, к.4 (Печенізька селищна рада) Розклад роботи: з понеділка по четвер, з 9.00 до 16.00
28 Липня, 2023 р., 08:51
Пам’ятку для постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадовців відповідальних за встановлення статусу такої особи, розробила Національна соціальна сервісна служба України.
28 Липня, 2023 р., 08:42
День, який нагадує: Україна – це зовсім не молода держава, а країна з тисячолітньою історією. День, що утверджує зв’язок поколінь, не дає забувати, звідки ми походимо, яка наша культура, традиції та за що ми боремось.
28 Липня, 2023 р., 08:33
Шановні мешканці Печенізької громади! Вітаю вас з Днем Української Державності!
27 Липня, 2023 р., 15:13
ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА — це щорічне професійне свято, яке, відповідно до указу Президента України, цього року має нову дату святкування. Відтепер щорічно свято відзначається 27 липня