12 Січня, 2023 р., 11:27
Печеніжчина постійно відчуває підтримку від благодійних гуманітарних організацій. Добрі справи для тих, хто потребує допомоги, не залишаються поза увагою в нашій громаді.
12 Січня, 2023 р., 11:25
СТАТТЯ 40 ККУ: АЛІБІ НЕВИНУВАТОСТІ Бажання людини зберегти своє життя та здоров’я стає інструментом для реалізації терористичних намірів у руках злочинців. Справедливе українське законодавство обумовлює такі випадки та надає жертвам злочину алібі.
12 Січня, 2023 р., 11:21
Нагадуємо, що при народженні дитини кожна сімʼя має право на одноразову допомогу ,,пакунок малюка” у натуральній або грошовій формі.
12 Січня, 2023 р., 10:59
На території Харківської області відновлено роботу 9 з 10 сервісних центрів МВС, в тому числі ТСЦ №6346, який став до повноцінної роботи на деокупованій території в м. Балаклія: це нове приміщення і нова локація для мешканців області.
12 Січня, 2023 р., 10:30
 Уряд затвердив програму для населення по обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи
11 Січня, 2023 р., 11:18
Весь час, від початку повномаштабної війни росії проти України й тяжкого становища жителів Печенізької громади, одним з надійних та відкритих партнерів Печенізької селищної військової адміністрації є Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні, який підтримує нас і допомагає. Разом ми зробили багато корисного та важливого для жителів громади, які цього потребують.
09 Січня, 2023 р., 11:30
До уваги жителів Печенізької громади!
03 Січня, 2023 р., 11:43
Шановні жителі Печенізької громади! Запрошуємо всіх бажаючих здати донорську кров! ❣️
03 Січня, 2023 р., 11:37
✔️В грудні гуманітарною місією "Лікарі без кордонів" новобурлучанам надано допомогу: у будівлі пункту встановлено вхідні двері до головного та господарського приміщень, а також проведено заміну склопакетів та вікон, відремонтовано дах та придбано медичну шафу й сейф.